Zacznij przygodę z kitesurfingiem i przekonaj się, że to najlepszy sport na świecie. Baza naszej szkoły znajduje się w Jastarni przy ulicy Polnej 2. Jesteśmy jednak mobilni i szkolimy na całej długości Półwyspu Helskiego w zależności od kierunku wiatru i preferencji klienta. Dlaczego warto wybrać kurs kitesurfingu w Chałupach, a nie w innych częściach Polski?
Odpowiedź jest bardzo prosta:
- Zatoka to jedyne miejsce w Polsce gdzie można znaleźć ogromne obszary płytkiej wody do nauki.
- Położenie półwyspu pozwala na prowadzenie kursów kitesurfingu przy wszystkich kierunkach wiatru.
- Zawsze można znaleźć równy bezpieczny wiatr bez turbulencji .
- Najlepsze statystki wiatrowe w całej Polsce.
- Świetna infrastruktura do uprawiania sportów wodnych.
- Chałupy posiadają unikalny sufrerski klimat
Szkolenia KiteStyle odbywają się w 4 miejscowościach przy plażach od strony zatoki !!! Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta.
- Jastarnia Draga – główny spot szkoleniowy bazy KiteStyle - zejście przy ośrodku Draga ( szkolenie przy wszystkich kierunkach wiatru – największy obszar płytkiej wody na całej długości Półwyspu Helskiego)
- Jurata – obszar po prawej stronie molo (miejsce unikalne w Juracie gdzie nasi kursanci są absolutnie sami na wodzie i nikt nie przeszkadza w zajęciach)
- Kuźnica – główna plaża po lewej stronie portu ( szeroka urokliwa plaża, bardzo duże obszary płytkiej wody )
- Chałupy – uroczysko ( jedyne miejsce w pobliżu Chałup o którym wiedzą tylko lokalesi – w wietrzny dzień zamiast 200 os na wodzie będziecie pływać w towarzystwie kilku, maksymalnie kilkunastu kitesurferów )
Poniższa mapa jest interaktywna wraz z opisami.
Pełną ofertę kursów kite znajdziecie w zakładce „KURSY”. Po każdym kursie kitesurfingu otrzymają państwo międzynarodową legitymację IKO ważną na całym świecie, dokumentującą zdobyte umiejętności. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś na kurs kitesurfingu w Chałupach. Przy zapisach z minimum miesięcznym wyprzedzeniem 10% zniżki!