Jeśli potrafisz już pływać na kitesurfingu i jesteś samodzielny na wodzie zapraszamy do naszej wypożyczalni sprzętu. Posiadamy bardzo dobrej jakości sprzęt włoskiej marki RRD.  W ofercie ponad 40 latawców w rozmiarach od 5-17m, bary z różnymi długościami linek. Do wyboru również pełna gama desek. Twin-tip w różnych rozmiarach, wave board ze strapami, strapless surfboard, hydrofoil.

 

 

 

 

SPRZEDAŻ SPRZĘTU

Z przyjemnością informujemy że od 2020 zostaliśmy dystrybutorem świetnej włoskiej marki Roberto Ricci Design (RRD). Jeśli planujesz kupić sprzęt prosimy o kontakt. Będziesz mógł przetestować darmowo kilka latawców i desek. Następnie przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Grono specjalistów i instruktorów pomoże idealnie dobrać sprzęt. Nie kupuj kota w worku - najpierw wypróbuj sprzęt w naszej bazie. Ponad 40 latawców czeka na Ciebie do testowania. 

 

 

Jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu możesz liczyć zawsze na dużą zniżkę. Co to znaczy duża zniżka? Jest to minimum -30% od cen detalicznych. W przypadku sprzętu magazynowego z wcześniejszego rocznika będzie to około -50%. Taniej tak wysokiej jakości sprzętu raczej w Polsce nie znajdziesz w regularnej ofercie. Podane zniżki nie są promocją posezonową na pojedyncze sztuki granicznych rozmiarów które zostały niesprzedane. Jest to sprzęt dostępny  w pełnej gamie rozmiarów nawet w szczycie sezonu. Czas realizacji zamówienia to 7 dni roboczych

 

 

 

CENNIK WYPOŻYCZENIA SPRZĘTU KITE

Zestaw = 60zł/h 

Latawiec + Bar = 50zł/h

Deska = 30zł/h

Trapez = 10zł/h

Pianka = 10zł/h

 

Promocja – wypożycz sprzęt na 3h i korzystaj przez resztę dnia za darmo !!!